The Best Serbian RIHANNA forum!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rihanna FanClub
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!

Go down 
+4
Srki
MIcA
Taša
***Alex***
8 posters
AuthorMessage
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 10:20 am

Ovo je clanak iz foruma o operaciji trijumf koji sam nasla na netu:

Nakon što je Anastazija otvorila najveći regionalni muzički šou “Operaciju trijumf”, producentska kuća “Emotion” je nastavila pregovore sa stranim muzičkim zvezdama koje bi bili gosti u Košutnjaku. Kako nezvanično saznajemo, u pregovorima se najdalje odmaklo sa seksepilnom Rihannom i popularnom divom prelepog glasa Nely Furtado, koje bi trebalo da budu gosti serijala tokom jeseni.

Jedna od trenutno najaktuelnijih pop pevačica u svetu, Rihanna je 25. novembra prošle godine održala spektakularni koncert pred više od 15.000 posetilaca u “Beogradskoj areni”. Tokom sat vremena izvela je najveće hitove iz svoje karijere, poput “Unfaithful”, koju je publika otpevala sa njom od prve do poslednje reči, “SOS”, “Sell Me Candy”, “Don’t Stop the Music”, “Shut Up And Drive”, a koncert je završen spektakularnim izvođenjem njenog megahita “Umbrella”, tokom koga je više posetilaca raširilo kišobrane. Rijana je tokom boravka u Beogradu pokazala da je svetska zvezda - od bežanja od paparaca na aerodromu do specijalnih zahteva pred sam koncert. Sa Rijanom bi trebalo da dođe i Dejvid Bizbal, najuspešniji takmičar „Operacije trijumf“ u svetu.

U toku su i završni pregovori sa Nely Furtado, kanadskom pop zvezdom, a nastavljaju se i pregovori producenata kuće “Emotion” sa “Universalom”, koji će biti zadužen za izdavanje albuma pobednika na svetsko tržište pod etiketom “Universal Music”.
- Posle veoma pozitivnog izveštaja Anastazijinog menadžmenta oko cele organizacije koji su poslali u centralu “Universala”, preko koga je Anastazija i došla u šou, oni su veoma zainteresovani za ceo serijal, te da dovedu neke od svojih ekskluzivaca u Srbiji - kaže naš izvor iz vrha “Emotiona”.
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
Taša
Novi clan
Novi clan
Taša


Female
Number of posts : 44
Age : 31
Lokacija : Zemun Zakon
Registration date : 2008-10-08

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 6:11 pm

Daj Bože da dodje,ja ću da idem.Bila sam na njenom koncertu,bilo je superrrrrrrr....
Back to top Go down
http://fiesta.6forum.biz
MIcA
Admin
Admin
MIcA


Female
Number of posts : 163
Age : 31
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 1:30 am

ja sam se malo raspitivala na sajtu OT i nista se jos ne zna
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Oct 15, 2008 11:33 am

U casopisu Bravo vec uveliko pricaju kako ce doci...tako da ja mislim da ona dolazi...samo sam cula da karte ne mogu da se nabave... Rolling Eyes kao nema ih u prodaji...jos cu se raspitati za te karte...ako moze da se ide ja siguno idem!!! Very Happy
i da, ako neko sazna vise informacija u vezi tog koncerta i prodaje karata neka obavezno javi!!!
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
Taša
Novi clan
Novi clan
Taša


Female
Number of posts : 44
Age : 31
Lokacija : Zemun Zakon
Registration date : 2008-10-08

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Oct 21, 2008 3:15 pm

A kada to i gde,u Beogradskoj Areni ili???
Back to top Go down
http://fiesta.6forum.biz
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Oct 21, 2008 3:40 pm

Ne, to je u emisiji Operacija Trijumf...to je tamo gde je bio i Veliki Brat...cula sam da je na Kosutnjaku...
A da li dolazi ili ne...to je sve jos pod znakom pitanja...ne zna se jos....ali svi pricaju da dolazi, cak su i u novinama objavili nesto o tome....tako da se ja nadam da se doci...xD
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
MIcA
Admin
Admin
MIcA


Female
Number of posts : 163
Age : 31
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Oct 22, 2008 10:24 pm

dolazi 100 % ali nece jos da objave jel ce to izazvati burnu reakciju fanova....saznace se u poslednjem momentu...
Back to top Go down
Srki
VIP
VIP
Srki


Male
Number of posts : 68
Age : 29
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeMon Oct 27, 2008 2:55 pm

MIcA wrote:
dolazi 100 % ali nece jos da objave jel ce to izazvati burnu reakciju fanova....saznace se u poslednjem momentu...

Da, ja sam cuo da dolazi i Nelly Furtado sa njom a da ce ako budu dolazile doci u decembru... Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! 410881
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:19 pm

EVO NOVOSTI!!! Very Happy

clan jednog foruma o rihanni je napisao owo:

Nedavno se otvorio Official Rihanna Fan Club Serbia.
Kao predsednik kluba sve vas pozivam da dodjete i registrujete se jer ce to biti zaista veliko iznenadjenje za sve fanove.
Exklusivno mogu da vam najavim da RiRi dolazi u Operaciju Trijumf sa David Bisbalom.
Mi cekamo odobrenje od njenog Fan CLuba iz Los Angelesa i krecemo sa radom.

Za sve informacije javite se na jos neformalni mejl: rihanna.srbija@gmail.com

Pozdrav!
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
MIcA
Admin
Admin
MIcA


Female
Number of posts : 163
Age : 31
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Dec 09, 2008 12:30 pm

ko je admin na tom forumu?
Back to top Go down
***Ana***
Novi clan
Novi clan
***Ana***


Number of posts : 17
Registration date : 2008-12-08

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Dec 09, 2008 5:23 pm

jaoj ............daj boze da dodje ja idem 100000% onda na tu galu >>>>>a vi ocete ici??????????????
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:27 pm

narawno da idem!!! xD ako bude dosla.....nadam se da xoce!
a admin je neki Paja...na taj forum sam slucajno naisla...
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
djeneral
Novi clan
Novi clan
djeneral


Male
Number of posts : 41
Age : 32
Lokacija : Novi Sad LIMAN
Registration date : 2008-10-21

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeTue Dec 09, 2008 10:32 pm

tu cu otici i ja
jbt jer se zna mozda okvirno kad dolazi i gde tacno da nabavim neka vip mesta za ceo forum?
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:33 am

Sad mislim da vip mesta i uopste karte za galu ne mogu tek tako da se nabawe...to mora nesto preko poruke da se prijawis, tako sam bar ja cula...
a trebalo bi da dodje owog meseca...nista se jos ne zna...
ewo wam sajt offi foruma operacije trijumf pa se tu raspitajte za detaljnije informacije...
www.operacijatrijumf.rs

p.s. narawno ako neko nesto sazna u wezi owog neka nas obawesti owde...
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
MIcA
Admin
Admin
MIcA


Female
Number of posts : 163
Age : 31
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:31 pm

zao mi je sto kvarim...ali ne verujem da dolazi....nismo mi te srece...
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeWed Dec 10, 2008 9:49 pm

sto to mislis? i kako znas?? mislim jel to nesto iz pouzdanih izvora ili samo nagadjas? Sad
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
djeneral
Novi clan
Novi clan
djeneral


Male
Number of posts : 41
Age : 32
Lokacija : Novi Sad LIMAN
Registration date : 2008-10-21

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeThu Dec 11, 2008 10:33 pm

***Alex*** wrote:
Sad mislim da vip mesta i uopste karte za galu ne mogu tek tako da se nabawe...to mora nesto preko poruke da se prijawis, tako sam bar ja cula...
a trebalo bi da dodje owog meseca...nista se jos ne zna...
ewo wam sajt offi foruma operacije trijumf pa se tu raspitajte za detaljnije informacije...
www.operacijatrijumf.rs

p.s. narawno ako neko nesto sazna u wezi owog neka nas obawesti owde...
ma kakvi smsovi veze ce da rade lol!

ma svi u svetu kazu kako srbija ovo ono a ko god dodje kaze da je ovde naj publika tako da ima da dodje a i dolazi na ot tako da nevidim problem
Back to top Go down
.::Jovana::.
New Rihanna Fan
New Rihanna Fan
.::Jovana::.


Female
Number of posts : 53
Age : 29
Registration date : 2008-10-26

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeFri Dec 12, 2008 1:01 am

pa ja nisam nista cula o njenom dolasku u bg s obzirom da prosli put nije bila zadovoljna sminkerima itd....neverujem da ce ponovo doci!!!
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeFri Dec 12, 2008 8:33 pm

pa da...treba imati wezu...i ja isto cisto sumnjam u to za poruke....Sad mislim da se nista nece znati do poslednjeg casa....
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
.::Jovana::.
New Rihanna Fan
New Rihanna Fan
.::Jovana::.


Female
Number of posts : 53
Age : 29
Registration date : 2008-10-26

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:46 pm

ne verujem da dolazi jer bi tada culi svi....
Back to top Go down
MIcA
Admin
Admin
MIcA


Female
Number of posts : 163
Age : 31
Lokacija : Novi Sad
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2008 1:45 am

***Alex*** wrote:
sto to mislis? i kako znas?? mislim jel to nesto iz pouzdanih izvora ili samo nagadjas? Sad

nagadjam bb!
Back to top Go down
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeSat Dec 13, 2008 1:10 pm

MIcA wrote:
***Alex*** wrote:
sto to mislis? i kako znas?? mislim jel to nesto iz pouzdanih izvora ili samo nagadjas? Sad

nagadjam bb!

xexe oke....xD
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeFri Dec 19, 2008 12:31 pm

sinoc na RBD koncertu jedna dewojka iz BG-a je rekla mojoj dobroj drugarici da Rihanna dolazi u ponedeljak na OT gala wece...ja iskreno ne werujem da ce doci...mislim zasto bi ona dolazila ne najawljeno...ali ne znam... Neutral
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
*rihanna*gone*BaD
Moderator
Moderator
*rihanna*gone*BaD


Female
Number of posts : 97
Age : 28
Lokacija : U sherpi sa sarmama!!!
Registration date : 2008-11-27

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 4:56 pm

dolazi ona danas,ali je to iznenadjenje...mislim tako mi je rekla neka drugarica koja ima drugaricu koja ima druga i taj drug je video to na nekom sajtu o rihanni samo neznam adresu
Back to top Go down
http://www.rihannaserbia.nstars.org
***Alex***
Admin
Admin
***Alex***


Female
Number of posts : 289
Age : 31
Lokacija : NOVI SAD
Registration date : 2008-09-11

Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 6:45 pm

a daaaaaaaa....ne werujem.... jel to neka sala?! xD
Back to top Go down
http://rihannaserbia.co.cc
Sponsored content





Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! Empty
PostSubject: Re: Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!   Mega zvezda ponovo u Beogradu!!! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Mega zvezda ponovo u Beogradu!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Best Serbian RIHANNA forum!!! :: RIHANNA :: Novosti o Rihanni-
Jump to: