The Best Serbian RIHANNA forum!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rihanna FanClub
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)

Go down 
AuthorMessage
Srki
VIP
VIP
Srki


Male
Number of posts : 68
Age : 29
Registration date : 2008-09-11

RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :) Empty
PostSubject: RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)   RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :) I_icon_minitimeThu Mar 19, 2009 4:14 pm

Da li se ovo zapravo desava? Producent hit filma "Carlijevi andjeli" Nancy Juvonen rekla da bi Rihanna bila idealna osoba za trecu devojku - andjela u 3. delu nastavka istog filma.

"Ona je velika zvezda i ja sam sigurna da ona to moze. Kada nekad gledam njene LIVE performanse, vidim ogromnu energij. E to mi treba i za film! Rihanna je prava osoba za ovakav projekat!"

Ko-producent Drew Barrymore, koja je takodje glumila u prethodna dva dela "Carlijevih andjela", rekla da nema nista protiv toga da je Rihanna zameni i bude najbolja drugarica sa Lucy Lu i Cameron Diaz. Za americki magazin E! je izjavila:

"Zasto da ne. Cula sam da Rihanna super glumi a i sama znam koliko je telentovana, energicna i pozitivna osoba, a to je ono sto joj treba da bi bila jedna od tri >snazne< lepotice. Ma uspece ona!"

Kako i znate, Rihanna je izjavila magazinu PEOPLE da zeli da glumi u filmu i da zeli da njena uloga nosi odredjenu tezinu. Da podsetimo, Rihanna se pojavila u filmu "Bring it on: All or nothing" sa pesmom "Pon de Replay" gde je tumacila sebe.

Rihanna se nije oglasila povodom izjave procenata "Carlijevih andjela"

RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :) 2znr7z8
Back to top Go down
 
RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» RIHANNA TRUDNA!!!!!
» Rihanna u Budvi!!!
» Rihanna na MySpace-u! xD
» Rihanna zavrsava karijeru!!!!!!
» Rihanna u sekti...ma neee

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The Best Serbian RIHANNA forum!!! :: RIHANNA :: Novosti o Rihanni-
Jump to: