Rihanna FanClub

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)

Go down 
AuthorMessage
Srki
VIP
VIP

Male
Number of posts : 68
Registration date : 2008-09-11

PostSubject: RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)   Thu Mar 19, 2009 4:14 pm

Da li se ovo zapravo desava? Producent hit filma "Carlijevi andjeli" Nancy Juvonen rekla da bi Rihanna bila idealna osoba za trecu devojku - andjela u 3. delu nastavka istog filma.

"Ona je velika zvezda i ja sam sigurna da ona to moze. Kada nekad gledam njene LIVE performanse, vidim ogromnu energij. E to mi treba i za film! Rihanna je prava osoba za ovakav projekat!"

Ko-producent Drew Barrymore, koja je takodje glumila u prethodna dva dela "Carlijevih andjela", rekla da nema nista protiv toga da je Rihanna zameni i bude najbolja drugarica sa Lucy Lu i Cameron Diaz. Za americki magazin E! je izjavila:

"Zasto da ne. Cula sam da Rihanna super glumi a i sama znam koliko je telentovana, energicna i pozitivna osoba, a to je ono sto joj treba da bi bila jedna od tri >snazne< lepotice. Ma uspece ona!"

Kako i znate, Rihanna je izjavila magazinu PEOPLE da zeli da glumi u filmu i da zeli da njena uloga nosi odredjenu tezinu. Da podsetimo, Rihanna se pojavila u filmu "Bring it on: All or nothing" sa pesmom "Pon de Replay" gde je tumacila sebe.

Rihanna se nije oglasila povodom izjave procenata "Carlijevih andjela"

Back to top Go down
View user profile

RIHANNA KAO CARLIJEV ANDJEO :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rihanna